Пропонуємо спеціальне обладнання для виробництва шкарпеток Rotostiro

Пропонуємо спеціальне обладнання для виробництва шкарпеток Rotostiro

Реалізуємо обладнання для виробництва шкарпеток - машини для волого-теплової обробки панчішно-шкарпеткових виробів Rotostiro. Обладнання для виробництва шкарпеток дозволяє якісно обробити вироби з різних пряж - в тому числі акрилу - за рахунок широкої можливості температурних режимів. Потрібна температура форм підтримується автоматично. Обладнання для виробництва шкарпеток споживає мало електроенергії. Машини виготовляються із спеціально розроблених матеріалів і не вимагають спеціального обслуговування і змащування. Обладнання для виробництва шкарпеток вологозахищене (зокрема мотор і електронна система).

Обладнання для виробництва шкарпеток Rotostiro пройшло перевірку дослідним шляхом на українських підприємствах легкої промисловості та довело якість роботи і виробленої продукції.

Також пропонуємо круглов'язальні і пласков'язальні машини, стрічкоткацькі верстати та інше обладнання для легкої промисловості.

Тип оголошення: продам
 
Написати рекламодавцю
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Легка промисловість

Ливарна машина для взуття купити за вигідною ціною

Ливарна машина для взуття купити за вигідною ціною

08.11.2018

Наша компанія "ІВК2" здійснює продаж верстатів найкращих європейських торгових марок за доступними цінами. Усе наше устаткування є високотехнологічним, з комп’ютерним управлінням та…

Тип: продам

 
 
Верстат для лиття підошви купити недорого

Верстат для лиття підошви купити недорого

08.11.2018

У нашому інтернет-магазині ви маєте змогу придбати верстат для лиття підошви за супервигідною ціною. Будь-яке наше обладнання є високотехнологічним та має всі необхідні сертифікати…

Тип: продам

 
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create