Про компанію ІВК2

Панчішно-шкарпеткові автомати, плосков'язальні і круглов'язальні машини для вашого бізнесу - робота і покликання співробітників компанії "ІВК2".

Швейна досконалість - це мистецтво спілкування творчих рук і обладнання. І неважливо, скільки часу витрачено. Головне - ця машина Вас розуміє!

Продаж обладнання для швейного виробництва, швейних фабрик, трикотажних та текстильних підприємств - це не просто бізнес. Завдяки сервісному обслуговуванню та гарному підбору обладнання під технічні особливості підприємства, Ви отримуєте можливість придбати необхідне обладнання для легкої промисловості з безліччю можливостей зробити ваш товар кращим і конкурентнішим.

У нас Ви знайдете промислове і побутове обладнання для швейного виробництва будь-якого рівня: круглов'язальні та пласков'язальні машини, панчішно-шкарпеткові автомати та багато іншого.

На сторожі вашого надійного вкладення грошей - комманда всесвітньовідомих брендів: SAMSUNG KNITTING NEEEDLE, BUSI GIOVANNI, KY ANG YHE DELICATE MACHINE, CHRISTOPH LIEBERS, VALENTIN RIUS CLAPERS, DOTEC SEWING NEEDLE та інших.

Регулярні поставки обладнання на експорт в Португалію, Туреччину, Алжир, Канаді, США, Мексики та ін . Працюємо в Росії, Індії, Китаї.

На все обладнання надається гарантія – 12 місяців.

Якщо замовляєте товар від 10 одиниць - отримуєте знижку.

Від найменшої голочки та до комп'ютеризованих панчішно-шкарпеткових автоматів - все необхідне для початку швейного виробництва в малому бізнесі та продовження розвитку діяльності швейних фабрик-велетнів, компаній-виробників.

Ми пропонуємо якісний асортимент швейного обладнання, кругловязальних і плосков'язальних машин та комплектуючі, запасні частини, швейні та в'язальні голки, ткацьке обладнання, панчішно-шкарпеткові автомати, обладнання для обробки трикотажних виробів та сервісне обслуговування виробництв для наших нових і постійних клієнтів. Наша особливість - це всебічні консультації і можливість укомплектувати Ваш бізнес обладнанням "під ключ" - в залежності від завдань та бюджету.

Ми працюємо як із невеликими швейними підприємствами, так і з габаритними виробництвами, і постачаємо обладнання для швейного виробництва у стислі терміни.

Пошиття одягу та взуття, пошиття наметів, рюкзаків, сумок, пошиття верхнього одягу та головних уборів, виробництво шнурків, сіток, виробництво рукавичок, шкарпетково-панчішної продукції, білизни, пошиття спецодягу - це все під силу нашим розумниця-машинам.

Промислові швейні машини з неймовірно зручними комплектуючими створені спеціально під потреби фахівців. При цьому враховуються найтонші нюанси процесу швейного виробництва, які не залишать вас байдужими до нашого асортиментного ряду. Все обладнання сертифіковане, і Ви можете повністю бути впевнені в якості.

Круглов'язальні та пласков'язальні машини, панчішно-шкарпеткові автомати, промислове швейне обладнання - це зручність, нарощування обсягів виробництва і найекономніший спосіб зробити ваш бізнес по-справжньому прибутковим.

У нашому асортименті Ви знайдете:

- обладнання для швейного виробництва: побутові швейні машини, промислові швейні машини для виробництва, виробничі швейні лінії;

- оздоблювальне обладнання для швейного виробництва;

- вишивальні машини;

- снувальні машини;

- ткацьке, стрічкоткацьке обладнання;

- панчішно-шкарпеткові автомати;

- круглов'язальні машини;

- пласков'язальні машини;

- швейні голки, фурнітуру для швейного виробництва;

- в'язальні голки і комплектуючі до в'язальних машин;

- запасні частини для обладнання швейного виробництва.

Компанія "ІВК2" пропонує також запасні частини та комплектуючі для компаній, що спеціалізуються на виготовленні в'язального, ткацького та швейного обладнання.

Це різні ниткоподавальні та нитконатяжні пристрої, фурнітура для швейного виробництва.

Умови доставки та оплати обговорюються індивідуально, згідно з договором.

Запрошуємо до співпраці!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Панчішно-шкарпеткові автомати, круглов'язальні, основов'язальні та плосков'язальні трикотажні машини
(основний офіс)

02660, Україна, Київська, Київ, Магнітогорська, будинок 1И, офіс 4
  • +38 (044) 53704XX
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create